شرایط گارانتی ساتراپ دما

شرایط گارانتی

گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما به پشتوانه کیفیت عالی محصولات خود، خدمات منحصر به فردی را به عنوان گارانتی به مشتریانش ارائه می‌­دهد. این خدمات شامل؛ ضمانت اصل بودن کالا، تعویض محصول در صورت داشتن نقص فنی، تعمیر یا تعویض ترموکوپل تا ۶ ماه و تضمین کیفیت و کارایی کلیه محصولات است. مدت زمان گارانتی برای هر محصول ۶ ماه است. چنانچه در این مدت مشتری در استفاده از محصول به هر گونه مشکلی بر بخورد، از طرف کارشناس فنی مشکل بررسی و در صورت نفص فنی کالا تعویض می‌­شود.

اهداف گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما ارائه محصولات اصل و درجه یک و همچنین تجربه خریدی همراه با آسودگی خیال برای مشتریان خود است. علاوه بر ضمانت اصل بودن کالا و کارکرد صحیح آن، گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما، خود را متعهد به تعمیر یا تعویض محصول در صورت داشتن نقص فنی می­‌داند. در واقع حس مسئولیت‌پذیری که گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما در قبال مشتریان خود دارد، باعث شده که علاوه بر تولید و واردات انواع ترموکوپل­ های صنعتی و تجهیزات جانبی از معتبرترین شرکت­های جهان، بهترین شرایط را نیز از جهت ضمانت خدمات برای آنان فراهم کند.

ناگفته نماند که خدمات گارانتی شرکت که به نوعی تعهدات بی چون و چرای گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما محسوب می‌­شود، به محض بروز مشکل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیگیری شده و منتج به کسب رضایت خاطر صد‌ در صدی مشتری می‌­شود.

تعهد سرسختانه‌ای که گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما نسبت به گارانتی محصولات خود دارد، نشان‌دهنده کیفیت محصولات و برخورداری از دانش و تجربه بالا در زمینه خدمات رسانی به مشتریان گرامی می‌باشد. علاوه بر ضمانت اصل بودن کالا توسط شرکت، کادر اجرایی بخش گارانتی با نهایت سرعت در پاسخگویی به مطالبات مشتریان، اقدام به تعویض محصول در صورت داشتن نقص فنی می‌کنند.