درباره ساتراپ دما بیشتر بدانید

درباره ساتراپ دما

گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما سال‌هاست که در زمینه طراحی و ساخت انواع ترموکوپل­ و ترموول، تولید انواع سنسورهای دما، ارائه انواع سنسورهای مقاومتی، تأمین قطعات ترموکوپل و تجهیزات ابزار دقیق و همچنین ساخت و تولید تجهیزات انواع هیتر فعالیت می­‌کند.

گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما پا را از مرزهای ساخت و تولید فراتر گذاشته و به واردات انواع ترموکوپل، سیم و کابل رابط و همچنین تجهیزات جانبی ترموکوپل نیز روی آورده است. علاوه بر این، ساخت سفارشی انواع ترموکوپل و تأمین ترموکوپل صنایع  مختلف از خدمات منحصر به فردی است، که گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما در جهت رفع نیازهای مشتریانش انجام می­‌دهد.

گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما از سال ۱۳۸۵ تاکنون مشغول به ساخت و واردات انواع ترموکوپل صنعتی و تجهیزات جانبی ابزار دقیق با کیفیت می­‌باشد. گروه صنعتی ساتراپ دما همچنین توانسته است بخش عظیمی از تقاضاهای صنایع لاستیک و پلاستیک، نفت وگاز، پردازش فلز، صنایع غذایی و نیروگاه‌ها و بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ دیگر را تامین کند. خدمات گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما به تولید و واردات انواع ترموکوپل صنعتی و تجهیزات جانبی برای صنایع کوچک و بزرگ محدود نمی‌­شود.

تضمین اصالت و درجه کیفی بالای محصولات، خدمات پس از فروش منحصر به فرد، گارانتی تعمیر و تعویض محصولات و همچنین ارائه مشاوره فنی رایگان در جهت خرید و یا نصب و راه‌­اندازی محصولات؛ تنها بخش کوچکی از تلاش شبانه روزی گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما برای کسب رضایت و جلب اعتماد مشتریان است. ساتراپ دما با ترکیبی از تجربه، کیفیت و خدمات ممتاز و همچنین ارائه راه حل‌های جامع و محصول با کیفیت در زمینه اندازه‌گیری دما همراهی مطمئن برای کلیه صنایع داخلی می‌باشد.

رمز موفقیت گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما در به‌‌ دست‌ آوردن اعتماد مصرف کننده‌گان و افزایش روز به روز مشتریان وفادار، بهره‌­گیری از دانش و تجربه کادر اجرایی متخصص و همچنین ارزش نهادن به برند خود و اثری که در بازار به جا می­‌گذارند، می­‌باشد.