امور مشتریان ساتراپ دما

خدمات امور مشتریان:

سوالات متداول ابزار دقیق

قابلیت پرسش و پاسخ یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌ها برای پاسخگویی به پرسش‌های خریداران است که گامی بزرگ در ارزش بخشیدن به خواسته‌های مشتریان جهت رفع ابهامات آنان یا اخذ تصمیم در خرید است که موجب می‌شود سوالات مشتری با صحیح‌ترین جواب، پاسخ داده شود. متخصصان ما در این بخش سعی کرده‌اند تا سولات متداول شما مشتریان گرامی را با صبر و به بهترین شکل، پاسخ دهند.

خدمات پس از فروش

خط مشی گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما در ارائه خدمات پس از فروش محصولات، پیگیری مطالبات مشتریان کسب اطمینان از رضایت خاطر آنان می‌باشد. از اولین لحظه تصمیم‌گیری برای تأمین قطعات ترموکوپل تا هر زمان که مشتری در نصب، راه‌اندازی و استفاده از محصول خریداری شده با مشکل روبرو شود، تیم پشتیبانی ساتراپ دما آماده حمایت تمام قد و ارائه خدمات رایگان به آنان می‌باشد.

شرایط گارانتی ساتراپ دما

تعهد سرسختانه‌ای که گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما نسبت به گارانتی محصولات خود دارد، نشان‌دهنده کیفیت محصولات و برخورداری از دانش و تجربه بالا در زمینه خدمات رسانی به مشتریان گرامی می‌باشد. علاوه بر ضمانت اصل بودن کالا توسط شرکت، کادر اجرایی بخش گارانتی با نهایت سرعت در پاسخگویی به مطالبات مشتریان، اقدام به تعویض محصول در صورت داشتن نقص فنی می‌کنند.

ارتباط با ساتراپ دما

گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما از سال ۱۳۸۵ تا کنون مشغول به ساخت و واردات انواع ترموکوپل صنعتی و تجهیزات جانبی با کیفیت می‌باشد. تضمین اصالت محصولات، تخصص و تجربه پرسنل در خدمات رسانی، رویکرد مشتری محور و احساس مسئولیت کارکنان در قبال کسب رضایت آنان و همچنین پاسخ‌گویی متعهدانه و پیگیری مطالبات مصرف کننده‌گان؛ از مهم‌ترین اصول حرفه‌ای گروه صنعتی ابزار دقیق ساتراپ دما می‌باشد.